بولگاری

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 18 نتیجه

بولگاری

موسس برند بولگاری (Bvlgari) شخصی است به نام سوتیریوس وولگاریس(Sotirios Voulgaris)  که نام برند از نام او مشتق شده است. او اصالتا اهل یونان بود و تجارت جواهرات را در زادگاهش آموخت. تمرکز فعالیت وی بر روی جواهرات بود و ابتدا فعالیت خود را در دهکده کوچک اپیروس آغاز نمود.

وولگاریس در سال 1877 میلادی زادگاه خود را به قصد مهاجرت به ایتالیا ترک کرد. وی پس از سفر به شهر کورفو و نپال در سال 1881 میلادی وارد ایتالیا شد. او سرانجام در سال 1884 میلادی شرکت خود را در شهر رم، افتتاح نمود. فعالیت اصلی شرکت، گسترش میراث خانوادگی وولگاریس در زمینه ی جواهرات بود. وی در سال 1905 میلادی به کمک فرزندانش کانستانتینو(Constantino) و جورجیو(Giorgio) اولین فروشگاه خود را در Via dei Condotti افتتاح کرد. وولگاریس، خیلی سریع موفق و مشهور شد و توانست علاوه بر جواهرات، نام تجاری خود را در زمینه ساعت ، زیورآلات، کیف و عطر و ادکلن گسترش دهد.

اولین فروشگاه های بین المللی این برند در سال 1970 میلادی در نیویورک، پاریس، ژنیو و مونته کارلو افتتاح شدند. بولگاری سالها در هتل پیر نیویورک نمایندگی فروش (نمایشگاه) خود را داشت. اکنون این برند، بیش از 300 فروشگاه در سراسر جهان دارد. شرکت جواهر سازی بولگاری، یکی از گران ترین و اشرافی ترین خانه های جواهر است. نام این برند، از معروف ترین نام ها در بازر جواهر جهان است.

در سال 1992 میلادی اولین عطر از این برند با نام بولگاری او د ورت (Eau parfumee au the vert) وارد بازار شد. بولگاری طی این سالها توانست ده ها رایحه ی استثنایی را توسط با استعداد ترین عطار های جهان طراحی و محصولاتش را با سبک منحصر به فردی به بازار عرضه کند و امروزه این برند طرفدارانی بسیاری دارد.