آرماند باسی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 4 نتیجه

آرماند باسی

تاریخچه

موسس برند آرماند باسی (Armand Basi)، آقای مرسدس باسی (Mercedes Basi) نام دارد. وی اولین فروشگاه خود را درسال 1940، در شهر بارسلون اسپانیا افتتاح کرد. باسی، در عرصه ی ریسندگی فعالیت داشت و تخصصی اصلی اش بافت لباس، از نخ های با کیفیت اسکاتلندی بود. در سال 1958، پسرانش آرماند (Armand)و جوزپ (Josep)، با در دست گرفتن مدیریت، موفق به تاسیس اولین کارخانه ی تولید لباس های بافتنی شدند.

آنها تمرکز خود را بر روی ارائه ی خدمات عالی به مشتریان و تولید لباس های با کیفیت و منطبق با مد گذاشتند. تولیدات این برند، ابتدا در فروشگاه های بزرگ عرضه می شد. بعد از آن، آرماند باسی، توانست شعب مستقل در اسپانیا افتتاح کند. سپس موفق شد آن شعب را به اروپا، امریکای شمالی و آسیا نیز گسترش دهد.

در سال 1986، اولین مجموعه ی کامل پوشاک بانوان، توسط برند آرماند باسی، برای اولین بار در دنیای مد عرضه شد. از آن پس این برند، خطوط تولید خود را گسترش داد. تولید پوشاک آقایان، پوشاک خانگی، کیف و کفش، لوازم جانبی، ساعت، عینک آفتابی و عطر از جمله ی این تولیدات بود.

سبک این برند اینگونه است که مفهوم شهرنشینی، فردیت و مدرنیته را به لباس مد روز تبدیل می کنند. این سبک بسیار مورد توجه مشتریان آن قرار می گیرد. آرماند باسی، معمولا در تولید عطر نیز از همین شیوه بهره می گیرد. معمولا عطر چوبی با روایح گرم و تند عرضه می کند. برای آقایان، نت های غالب بنزوئین، دارچین، وانیل، چوب صندل، جوز هندی، اسطوخودوس و بخور به کار میگیرد. برای بانوان نیز از نت های غالب مرکبات، گشنیز، بنفشه،یاس، رز، مشک، وانیل و کهربا استفاده می کند. اولین عطر این برند در سال 1999، عرضه شد.