آگاهی

کامل ترین راهنمای خرید عطر مردانه + معرفی 34 مدل عطر مردانه پرفروش

کامل ترین راهنمای خرید عطر مردانه

عطر و ادکلن دنیای پیچیده ای دارد. دنیایی سرشار از روایح متنوع با پخش بو و ماندگاری های متفاوت که هر کدام برای خود جایگاهی دارند. اما موضوع این است که عطر تنها یک رایحه نیست، بلکه بیانگر زوایایی از شخصیت فردی است. در واقع عطر، بخش نامرئی از سبک زندگی شخصی، می باشد.

امروزه بسیاری از افراد، بخشی از سبد خرید خود را به خرید عطر و ادکلن، اختصاص می دهند. ولی معمولا به دلیل عدم آگاهی یا شناخت کافی از عوامل تاثیرگذار بر عطر، در انتخاب صحیح دچار اشتباه می شوند. پس برای اینکه هزینه برآورد شده برای خرید عطر، هزینه ای منطقی و خرید رضایت بخش باشد، باید نسبت به انتخاب عطر مناسب، حساس بود. باید برای آن زمان کافی گذاشت و اطلاعات دقیق کسب کرد.

در این مقاله از سایت آریا عطر، قصد داریم به مبحث “راهنمای خرید عطر مردانه” بپردازیم. بنابراین ضمن ارائه ی توضیحاتی در رابطه با اینکه چطور یک عطر مردانه مناسب انتخاب کنید، چند عطر مردانه پرفروش نیز معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

جایگاه عطر در زندگی افراد

از نتایج تحقیقات انجام شده بر روی افراد، مشخص شد که روایح خوش، بر زندگی افراد تاثیر به سزایی دارند. روایح گلها، میوه ها و ترکیبات خوشبو، همواره باعث ایجاد آرامش در فرد می شوند. با توجه به اینکه، عطرها نیز مجموعه ای از این روایح هستند، جایگاه عطر در زندگی افراد، جایگاه ویژه ای است. عطر و ادکن، علاوه بر ایجاد آرامش، بر جذابیت و تقویت اعتماد به نفس نیز تاثیرگذار است. در بیشتر مواقع، رایحه ی عطر در روابط فرد با دیگران نقش اساسی دارد. بنابراین فرد، با مصرف عطر، نه تنها به شخصیت خود شأن و منزلت می بخشد و نشان می دهد برای خود و دیگران ارزش قائل است، بلکه خود را نیز در ذهن مخاطب ماندگارتر می کند.

یک عطر خوشبو، به اندازه ی یک لباس شیک و پوشش جذاب، تاثیر گذار است. اگر چه در ظاهر قابل مشاهده نیست ولی فرد را در نگاه دیگران جذاب و محبوب می کند. از طرفی، شخص زمانی خوب به نظر می رسد که درباره ی خود احساس خوبی داشته باشد. رایحه ی یک عطر خوشبو، او را در مهیا شدن این احساس، یاری می کند. پس زمانی فرد، جذاب جلوه می کند که عطری متناسب با روحیات، موقعیت شغلی و جایگاه اجتماعی، نوع پوست، فصل و شرایط آب و هوایی، مکان و زمان و … انتخاب نماید.

علاقه ی مردان به مصرف عطر

اکثر مردان نیز مانند زنان، به استایل، خوش پوشی و خوش بویی خود اهمیت می دهند. همانطور که گفته شد تاثیر عطر بر زندگی افراد بر کسی پوشیده نیست، بنابراین علاقه ی مردان به مصرف عطر نیز به یک امر بدیهی تبدیل شده است. سالها پیش، در اروپا تحقیقاتی انجام شد که نشان می داد معیار اصلی آقایان برای انتخاب خانم ها در نگاه اول، ویژگی های ظاهری بود. در حالی که از سوی خانم ها، به طور نا خود آگاه، بو و رایحه ی خوش، مهمترین فاکتور برای انتخاب آقایان، اعلام شد. زیرا خانم ها نسبت به آقایان بینی حساس تری دارند. پس می توان گفت یکی از دلایل علاقه مردان به مصرف عطر این است که استفاده از عطر، خانم ها را بیشتر تحت تاثیر قرار می دهد. از طرفی، حس بویایی، بیش از هر حس دیگری باعث ایجاد خاطره می شود و از آن به عنوان مغز احساسی یاد می شود، بنابراین عطرها و روایح قدرتمند و منحصر به فرد، روابط عاطفی عمیق تری ایجاد می کنند.

عطرهای مردانه چه ویژگی هایی دارند

قبل از آنکه بگوییم عطر مردانه چه ویژگی هایی دارد، بهتر است بدانیم عطرها چگونه دسته بندی می شوند. به طور کلی، عطرها از نظر غلظت، به گروه های اوفرش، ادکلن، ادوتویلت، ادوپرفیوم و پرفیوم تقسیم می شوند. از نظر رایحه نیز به صورت خنک، گرم، شیرین، تلخ، میوه، گل و طبیعت، شناخته می شوند. تمام این دسته بندی ها، برای عطرهای زنانه و مردانه یکسان می باشد. تنها تفاوت در این است که تنوع روایح چرمی و تند که روحیه ی مردانگی را بروز می دهد، در عطرهای مردانه بیشتر است. همچنین عطرهای مردانه بیشتر خنک و شیرین و یا گرم و تلخ هستند. اکثر آقایان دوست دارند عطری که مصرف می کنند، محیط را پر کند و اصطلاحا خط بو داشته باشد. زیرا برای آنها اهمیت دارد که دیگران نام عطری که مصرف کرده اند را جویا شوند. در واقع آقایان به پخش بو بیشتر از ماندگاری اهمیت می دهند و این ویژگی در عطرهای ادوتویلت بیشتر است.

در انتخاب عطر مردانه باید به چه نکاتی توجه کرد

همانطور که می دانید سلیقه بویایی در افراد مختلف، متفاوت است. این امر کاملا منطقی است زیرا با توجه به پیچیدگی های ساختار بویایی، هر فرد درک خاصی از عطر دارد. پس انتخاب عطر، امری سلیقه ای است ولی علاوه بر سلیقه عوامل دیگری نیز تاثیرگذارند. بنابراین مهم است بدانیم، در انتخاب عطر مردانه باید به چه نکاتی توجه کرد. در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم.

1) توجه به اصالت و کیفیت

در دنیای شلوغ عطر و ادکلن، عطرهای تقلبی و بی کیفیت فراوانی وجود دارد که سلامتی را تهدید می کند. پس عطری انتخاب کنید که از اصالت و کیفیت آن مطمئن باشید تا مشکلاتی همچون آلرژی یا بیماری های پوستی ایجاد نکند. کیفیت محصولات برند های معتبر، تضمین شده است.

2) توجه به شخصیت و جایگاه اجتماعی

از آنجایی که میان رایحه ی عطر و شخصیت افراد، ارتباط مستقیمی وجود دارد می توان گفت هر عطر جایگاهی دارد. مثلا عطر محل کار با میهمانی متفاوت است. اگر به یک قرار و ملاقات رسمی می روید باید عطری مصرف کنید که رایحه ی آن ویژگی های وقار، متانت و جسارت شخصیتی شما را بروز دهد. ولی در قرارهای دوستانه، عطر شما باید بیانگر صمیمیت، مهربانی و همدلی باشد. با توجه به روحیه ی افراد نیز می توان گفت چه عطری برای آنها مناسب است.

افراد جدی

برای افرادی که روحیه ی منعطفی ندارند و جدی و با صلابت هستند، بیشتر عطرهای گرم بر پایه ی مشک و عنبر مناسب است.

افراد ورزشکار

برای ورزشکاران و افراد پر جنب و جوش، بیشتر عطرهای خنک و سبز مناسب است. عطرهایی که بیشتر شامل اسانس های گیاهی همچون چمن، خیار و مرکبات باشند.

افراد شاغل

برای افراد کارمند، ادوتویلت ها و روایح ملایم مناسب است ولی افرادی که سمت مدیر یا رده های بالاتر دارند بیشتر عطرهای چرمی با رایحه ی عسل و توتون مصرف می کنند.

3) توجه به سن

سن افراد یکی از فاکتورهای مهمی است که در انتخاب صحیح عطر، باید به آن توجه داشت. در واقع هر سن، عطر مخصوص به خود را دارد. با توجه به تحقیقات انجام شده، سلیقه ی بویایی، نه تنها فرد به فرد متفاوت است بلکه دوره به دوره نیز تغییر می کند. در واقع افزایش سن بر عملکرد حس بویایی تاثیر می گذارد. سن که تغییر می کند، درک فرد از رایحه ی یک عطر نیز تغییر می کند. به همین دلیل، ممکن است رایحه ای که در سنین نوجوانی و جوانی مورد پسند باشد در سنین میانسالی پسندیده نشود.

4) توجه به نوع پوست

پوست چرب و مرطوب

رطوبت و چربی پوست، فعل و انفعالاتی بر روی ترکیب عطر ایجاد می کند که هم ماندگاری عطر را بیشتر می کند و هم بوی آن را تغییر می دهد. بنابراین برای افرادی که پوست چرب دارند، عطرهای ملایم مناسب است.

پوست خشک

افرادی که پوست خشک دارند، بهتر است قبل از مصرف عطر از لوسیون های بدن که رطوبت کافی دارند استفاده کنند. چرا که به خاطر نوع پوست هم رایحه ی عطر سریع از بین می رود و هم الکل موجود در عطر پوستشان را خشک تر می کند.

5) توجه به فصل و شرایط اقلیمی

برای انتخاب عطر، حتما باید به فصل و شرایط اقلیمی نیز توجه کرد. در واقع هر فصل، عطر مخصوص به خود دارد. در فصول سرد باید از عطرهای گرم و در فصول گرم از عطرهای خنک استفاده کرد. همچنین در شرایط آب و هوایی مرطوب باید عطرهای خنک و سبک مورد استفاده قرار گیرد.

نت های بویایی عطر را بشناسیم

عطر یا ادکلن ترکیبی منحصر به فرد از اسانس ها می باشد و در تشابه با نت‌های موسیقی دارای نت ابتدایی، نت میانی و نت پایانی می باشد که یک رایحه هماهنگ را بوجود می‌آورند. نت ابتدایی اولین بویی که از عطر به مشام می‌رسد و به دنبال آن نت میانی یا نت قلب (نت اصلی عطرها) احساس می‌شود و در نهایت نت پایه یا نت پایانی خود را به تدریج آشکار می‌نماید. این نت‌ها با توجه به فرآیند تبخیر رایحه استشمام می‌شوند.

رایحه اولیه یا نت ابتدایی (top note): رایحه ای که به محض اسپری کردن عطر به مشام میرسد، مدت زمان آن 5 الی 15 دقیقه ست و احساس اولیه را در خریدار ایجاد می کند. این نت در واقع نقش حیاتی را در فروش عطر ایفا می کند. رایحه ی این مرحله تازه و تند میباشد و ترکیباتی که در این مرحله دخیل هستند شامل ملکول های کوچک و سبکی هستند که به سرعت تبخیر می‌شوند. نت اولیه‌ي عطر طبق معمول بوی میوه‌هایي مثل پرتقال و لیمو و گیاهانی مثل اسطوخدوس و شکوفه‌هاي پرتقال و لیموست.

رایاضحه میانی یا نت ثانویه (heart note): رایحه‌ای است که بعد از اتمام نت ابتدایی به مشام میرسد و به عنوان ملایم کننده بوی تند نت ابتدایی به کار میرود، بدنه اصلی یک عطر را تشکیل می‌دهند و به عنوان یک پوشش برای عدم احساس بوی تند و یا نامطبوع اولیه از نت پایانی عمل می‌کنند. این مرحله چیزی حدود ۱۰ دقیقه تا ۱ ساعت بعد از استعمال عطر احساس می گردد. زمانی که نت بالایی در حال محو شدن می‌باشد پای نت میانی به وسط کشیده می شود. مدت زمان ماندگاری نت میانی 20 تا 60 دقیقه می باشد. رایحه‌ي میانی طبق معمول بوی گل‌هایي مثل «رز» و «یاسمین»، «علف و برگ درختان»، میوه‌هایي مثل انواع «توت»، «هلو» و «گلابی» و ادویه‌هاي مثل «جوز»، «میخک»، «دارچین» و انواع «فلفل» اسـت.

رایحه پایانی یا نت پایه (base note): اساس یک عطر را نت میانی و پایه تشکیل می دهند. هنگام محو شدن رایحه ی نت میانی، نت پایه یا پایانی شروع به آشکار شدن می‌کند. نت‌های پایه و میانی یک عطر با یکدیگر اساس عطر را تشکیل می‌دهند و البته وظیفه نت‌های پایه پایداری و افزایش ماندگاری عطر می‌باشد. ترکیبات این گروه از نت‌ها غنی و عمیق بوده و به طور معمول با گذشت 15 دقیقه از زمان استفاده عطر به مشام می‌رسند. این گروه معمولاً تثبیت کننده میباشند و بدنه اصلی عطر را تشکیل میدهد. مدت زمان ماندگاری نت پایانی 6 ساعت می باشد. نت سوم طبق معمول رایحه چوب‌هایي مثل «چوب درخت سدر»، «خزه»، «دود»، «چرم»، «مشک» و ادویه‌هایي مثل «وانیل» و «دانه لوبیا تونکا» اسـت.

رایحه‌ ی نت‌های ابتدایی و میانی با گذشت زمان تحت تاثیر رایحه نت پایانی قرار می‌گیرند و البته رایحه نت پایانی نیز بوسیله مواد استفاده شده در نت میانی تغییر می‌کند. سازندگان یک عطر نت‌های آن رایحه را به‌طور معمول به صورت هرم بویایی‌ و بدون اشاره به برخی جزییات یا حتی عدم عنوان برخی نت ها به نمایش می‌گذارند.

نحوه خرید عطر مناسب

لزوما اولین انتخاب بهترین انتخاب نیست. برای خرید عطر خود وقت بگذارید و بودجه خود را مشخص کنید. از مکانی که قصد خرید از آنجا را دارید تحقیق لازم را انجام دهید. هنگام خرید به خودتان عطر نزنید و ترجیحا همراه با کسی بروید که سلیقه اش به شما نزدیک تر است. غلظت و رایحه ی عطر خود را مشخص کنید. شما میتوانید برای پخش مناسب بوی عطر، آن را در جاهایی از بدن که نبض دارد بزنید. نقاطی که جریان خون قوی و پوست گرم تر از دیگر نقاط بدن است مانند: مچ دست، پشت گوش، قفسه سینه، گردن، پشت زانوها و داخل آرنج ها.

راهنمای خرید عطر مردانه

در هر اقدام فقط 6 عطر را بو کنید و نه بیشتر. در ابتدا اول در عطر را باز کنید و ببویید سپس عطر را بر روی کاغذ تست اسپری کنید. عطر مورد علاقه تان را بر روی پوست اسپری کنید حس بویاییتان را با قهوه تازه کنید. عطر را روی لباس‌تان اسپری نکنید. با اینکار اجازه نمی دهید کـه عطر با روغن‌هایي کـه بـه‌طور طبیعی روی پوست‌تان اسـت درگیر شود و تمام نتهایش رابه مشام شـما برساند.

عطر را قطره‌ قطره روی لباس‌تان نریزید. با اینکار هم لباس‌تان لک می شود و هم رایحه‌ي واقعی عطر بـه مشام‌تان نمی رسد. عطر ها را در نهایت با هم مقایسه کنید. تمام کاغذ های تست یا تسترهایی که برداشته اید با هم مقایسه کنید و با استفاده از همان روشی که برای بوییدن عطر در فروشگاه استفاده کرده اید استفاده کنید و گزینه های خود را محدود کنید.

 عطر متناسب با شخصیت افراد  

عطر تاثیر بسیار زیادی بر روی شخصیت افراد دارد و حتی برروی استایل و شخصیت شما دارد و اعتماد به نفس شما را بالا میبرد. طبق علم روانشناسی افراد دارای شخصیت‌های متفاوتی هستند که هر فرد باید متناسب با شخصیت و نوع خلق و خوی خود بهترین نوع ادکلن مناسب شخصیت خود را انتخاب کند.

عطر با رایحه تند

رایحه ی تند مناسب افرادی است که اعتماد به نفس بالایی دارند و بسیار باهوش هستند. دارای مدیریت بسیار قوی هستند و بسیار کمالگرا هستند. افرادی هستند تقریبا منطقی و خیلی صبور. در زندگی همیشه تصمیمات درستی می گیرند و اعتقاد دارند که رایحه ی تند موجب شادابی و سر زنده ای آنها می شوند.

عطر با رایحه تلخ

افرادی رایحه ی تلخ را می پسندند، شخصیت بسیار قوی و باثباتی دارند و همه چیز باید مطابق نظرشان انجام شود. بسیار قدرت طلب هستند. از آنجا که ورزشکاران علاقه شدیدی به رایحه ی تلخ دارند. اهل ورزش و فعالیت هستند و خیلی تمایل به ایجاد تغییرات در زندگی شان نیستند و خیلی اهل معاشرت نیستند و تنهایی را ترجیح می دهند.

عطر با رایحه ملایم

افرادی که رایحه ی ملایم را انتخاب می کنند افراد بسیار احساساتی و رمانتیک هستند و در بین خانواده و دوستان خود محبوبیت خاصی دارند و بسیار قابل اعتماد هستند. این افراد بهانه گیر هستند و خیلی زود عصبی می شوند در عین حال از پس مشکلات به راحتی برمی آیند و به همین خاطر بسیار سریع اعتماد افراد دورو بر خود را به دست می آورند.

عطر با رایحه خنک

افرادی که از رایحه ی خنک استفاده می کنند دارای حس مدیریت و سازماندهی بسیار قوی هستند و بسیار هدف دار جلو میروند. همچنین به خاطر حس برتری که نسبت به دیگران دارند در انتخاب عطر بسیار راحت عمل می کنند. 

معرفی 20 عطر پرفروش مردانه

1) عطر مردانه لالیک انکر نویر ال اکستریم 100 میل (Encre Noire A L’Extreme Lalique for men)

برای خرید عطر مردانه اینجا کلیک کنید

عطری چوبی با رایحه ای نسبتا گرم و خیلی تلخ که در دسته عطرهای چوبی آروماتیک جای گرفته است. این ادوپرفیوم، در سال 2015 پس از نسخه ی لالیک اسپرت وارد بازار شد. پخش بو و ماندگاری خیلی خوبی دارد و در طول شبانه روز، قابل استفاده می باشد. اصلی ترین آکورد بویایی آن به ترتیب، چوبی، آروماتیک و کهربایی است.

نت ابتدایی: ترنج، درخت سرو، صمغ المی
نت میانی: ریشه زنبق، خس خس، خس خس هائیتی، بخور
نت اصلی: چوب صندل سفید، نعناع هندی، بنزوئن

2) عطر مردانه بولگاری من این بلک 100 میلی لیتر (BVLGARI MAN IN BLACK EAU DE PARFUM)

برای خرید عطر این قسمت را مطالعه کنید

عطری شیک، جذاب و احساس برانگیز با رایحه ای گرم و تلخ که در گروه عطرهای گلی شرقی دسته بندی می شود. این ادوپرفیوم، سال 2014 در جشن 130 سالگی برند بولگاری معرفی شد. رایحه ی عطر، کلاسیک، قوی و با نت های چرمی و تنباکو است که از پخش بو و ماندگاری خیلی خوبی برخوردار است. اصلی ترین آکورد بویایی آن به ترتیب، ادویه ای، چوبی و چرمی است.

نت ابتدایی: ترکیبات ادویه ای، تنباکو، نوشیدنی رام
نت میانی: گل مریم، گل زنبق، چرم
نت اصلی: چوب گایاک، دانه ی تونکا، بنزوئن

3) عطر مردانه تام فورد بلک ارکید 100 میلی لیتر ( Tom Ford Black Orchid EDP)

برای خرید عطر و راهنمای عطر اینجا کلیک کنید

عطری مجلل و کلاسیک با رایحه ای گرم و تلخ و شیرین که پخش بو و ماندگاری عالی دارد. این عطر در گروه عطرهای گلی شرقی جای می گیرد و در سال 2006 وارد بازار شد. در مورد آن گفته شده است که یک ارکیده معمولی نیست بلکه رایحه ای لوکس و نفسانی با اثری غنی و تاریک از ارکیده سیاه است. اصلی ترین آکورد بویایی آن به ترتیب ادویه ای، خاکی و چوبی می باشد.

نت ابتدایی: لیمو، پرتقال، ترنج، انگور فرنگی سیاه، گل یاس، گل یلانگ یلانگ، گل یاسمن، ترافل سیاه
نت میانی: ترکیبات ادویه ای، نت های میوه ای، گل یاسمن، گل نیلوفر آبی، گل ارکیده، گل یاس، گل یلانگ یلانگ
نت اصلی: چوب صندل سفید، خس خس، نعناع هندی، کهربا، مشک، وانیل، شکلات، بخور

4) عطر مردانه بنتلی فور من اینتنس 100 میلی لیتر (BENTLEY FOR MEN INTENSE EDP)

خرید عطر مردانه

عطری با وقار، شرقی و چند بعدی با رایحه ای گرم، چرمی و تلخ در گروه عطرهای شرقی ادویه ای که سال 2013 معرفی شد. کیفیت رایحه ی این ادوپرفیوم بسیار خوب و از پخش بو و ماندگاری عالی برخوردار است. بنتلی فور من اینتنس تا حدودی به عطر بلک افغان، شباهت بویایی دارد. اصلی ترین آکورد بویایی آن به ترتیب چوبی، ادویه ای و کهربا می باشد.

نت ابتدایی: ترنج، فلفل سیاه، برگ بو
نت میانی: گل شمعدانی، مریم گلی کبیر، دارچین، نت های چوبی، نوشیدنی رام
نت اصلی: سدر، نعناع هندی، چرم، بنزوئن، بخور

 5) عطر مردانه دیور ساواج 100 میلی لیتر( Dior Sauvage EDT)

برای خرید عطر این قسمت را مطالعه کنید

عطری نجیب با رایحه ای خنک، کاجی و کمی شیرین که پخش عالی و ماندگاری خوبی دارد. این عطر سال 2015 معرفی شد و در گروه عطرهای آروماتیک سرخس گونه جای گرفت. از فضای باز الهام گرفته شده است. آسمان آبی که مناظر صخره ای کویر را زیر آفتاب گرم می پوشاند. اصلی ترین آکورد بویایی آن به ترتیب ادویه ای تازه، کهربا و مرکبات می باشد.

نت ابتدایی: ترنج، فلفل
نت میانی: گل شمعدانی، اسطوخودوس، نعناع هندی، خس خس، فلفل صورتی، فلفل سیچوان، صمغ المی
نت اصلی: سدر، لادن (لابدانیوم)، آمبروکسان

6) عطر مردانه گرید اونتوس 100 میل (Creed Aventus)

برای خرید عطر به این قسمت مراجعه کنید

عطری جذاب، خنک، تلخ و کمی شیرین در گروه عطرهای مدیترانه ای میوه ای که سال 2010 معرفی شد. عطری است توصیف کننده ی قدرت، بینش و مو فقیت که از زندگی دراماتیک جنگ، صلح و عاشقانه های امپراطور ناپلئون الهام گرفته شده است. دارای پخش بوی خیلی خوب و ماندگاری نسبتا خوب است که در طول شبانه روز مورد استفاده قرار می گیرد. اصلی ترین آکورد بویایی آن به ترتیب میوه ای، شیرین و چرمی است.

نت ابتدایی: ترنج، آناناس، سیب، انگور فرنگی سیاه
نت میانی: گل یاس، گل رز، نعناع هندی، چوب توس
نت اصلی: وانیل، خزه بلوط، مشک، عنبرسائل

7) ادو تویلت مردانه ورساچه مدل Man Eau Fraiche حجم 100 میلی لیتر

برای خرید عطر این قسمت مراجعه کنید

ادو تویلت مردانه ورساچه فرش محصول شرکت معروف و محبوب ورساچه می باشد که در سال ۲۰۰۶ به بازار معرفی شد. این عطر چوبی اقیانوسی بهترین گزینه برای تابستان است. این عطر دارای رایحه ی تند و خنک می باشد. پخش بوی بسیار خوبی دارد و مناسب روزهای گرم سال می باشد.

نت ابتدایی: هل، لیمو، نارنج، چوب رزوود برزیلی و میوه‌ی ستاره‌ای
نت میانی: ترخون، مریم‌گلی، چوب سدر و فلفل
نت پایانی: عنبر، زعفران، مشک، چوب درخت چنار و نت‌های چوبی

8)ادو تویلت مردانه شنل مدل «Bleu de Chanel» حجم 100 میلی لیتر

عطر مردانه خوب را از اینجا تهیه کنید

این ادو تویلت برای آقایانی که رایحه‌ی عطرهای تند و خنک را دوست دارند، یکی از بهترین گزینه‌ها به شمار می‌آید. پخش بوی تقریبا خوبی دارد و قابل استفاده برای تمام شبانه روز میباشد. مناسب برای تمام فصل ها به ویژه ایام گرم سال می باشد. این عطر زیبا، با توجه به حجم 100 میلی‌لیتری، ماندگاری بالا و برند معتبرش ارزش خرید بالایی داشته و یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن به آقایان محسوب می‌شود. خرید این عطر، بدون شک دوستان شما را خوشحال خواهد کرد.

نت ابتدایی: فلفل صورتی, گریپ فروت, لیمو, نعناع
نت میانی: ایزو ای سوپر (ترکیب شیمیایی), جوز هندی, زنجبیل, گل یاس
نت پایانی: بخور خوشبو, چوب صندل سفید, خس خس (وتیور), سدر, لابدانیوم (لادن), مشک, نعناع هندی (پچولی)

9)ادوتویلت مردانه پاکورابان مدل 1Million Intenseحجم 100 میلی لیتر

برای خرید عطر مردانه این قسمت را مطالعه فرمایید

عطر ادکلن وان میلیون اینتنس، با غلظت ادوتویلت تهیه شده است و طبع گرم و رایحه ی شیرینی دارد. قدرت پخش بو و ماندگاری این عطر گرم و شیرین مردانه، بسیار خوب است و از جمله ویژگی هایی است که بسیار مورد توجه قرار می گیرد. البته باید توجه داشت که شرایط اقلیمی و نوع پوست، بر این ویژگی ها تاثیرگذار است و سبب می شود تاحدودی متغیر باشد.

نت ابتدایی: پرتقال خونی، زعفران، فلفل سیاه، هل
نت میانی: دارچین، روغن بهار نارنج، گل رز
نت پایانی: چرم، چوب صندل سفید، ریشه زنبق، نعناع هندی(پچولی)

10)ادو تویلت مردانه ورساچه مدل Eros حجم 100 میلی لیتر

برای مطالعه کاملترین مجموعه عطر اینجا کلیک کنید را

اگر به دنبال عطری برای تمام فصول هستید، خرید عطر ادکلن، ادوتویلت مردانه ورساچه اروس، اورجینال «Versace Eros For Men EDT 100 ml» پیشنهاد خوبی می باشد. عطر مردانه ورساچه اروس یکی از عطرهای کم نظیر برند ورساچه است که به خاطر روایح معطر موجود در ساختارش شور و شوقی با خود دارد که وجود هر شخصی را سرشار از احساس می کند. این عطر دارای پخش بوی خوب می باشد. رایحه ی شیرین و کمی ترش دارد و خصوصیتی ویژه ای که دارد اینست که مناسب همه ی رده ی سنی می باشد.

نت ابتدایی: سیب سبز, لیمو, نعناع
نت میانی: آمبروکسان, گل شمعدانی, لوبیای تونکا
نت پایانی: خزه بلوط, خس خس (وتیور), سدر اطلس, سدر ویرجینیا, وانیل11)ادو تویلت مردانه بولگاری مدل Aqva Pour Homme حجم 100 میلی لیتر

کاملترین راهنمای خرید عطر

این عطر مردانه خوش بو، یکی از اصیل ترین و جا افتاده ترین رایحه ها را به طرفداران عطر های خنک تقدیم می کند. رایحه غالب این عطر تلخ بوده و اگر بخواهیم فضایی برای بوی آن در نظر بگیریم، “دریا” بهترین و زیبا ترین مصداق آن است. این عطر رایحه ی نسبتا تلخ و شیرینی دارد، پخش بوی خوبی دارد و برای روزهای گرم سال انتخاب مناسبی است.

نت ابتدایی: برگ درخت نارنج، پرتقال، پرتقال ماندارین
نت میانی: اسطوخودوس، جلبک دریایی
نت پایانی: ترکیبات چوبی، کهربا، سدر ویرجینیا، مریم گلی کبیر، نعناع هندی (پچولی)

12)ادو تویلت مردانه لووه مدل «Solo Loewe Cedro» حجم 100 میلی لیتر

عطر مردانه مناسب و با کیفیت

این عطر با کیفیت را برند اسپانیایی«لووه» (Loewe) طراحی و تولید کرده است. این ادوتویلت به دلیل بوی تندی که دارد مناسب فصل پاییز و زمستان می باشد. عطر فوق العاده لووه مدل «Solo Loewe Cedro» حس حضور در طبیعت را به شما میدهد و برای آقایانی مناسب می باشد که دوستدار طبیعت و جنگل می باشند.

نت اول: پرتقال ماندارین و فلفل صورتی
نت دوم: اسطوخودوس و جوز هندی
نت سوم: صمغ بنزویین و چوب سدر

13)ادو تویلت مردانه ورساچه مدل Pour Homme حجم 100 میلی لیتر 

 

خرید عطر با اطمینان

ادوتویلت «Versace pour homme» در سال 2008 میلادی که توسط عطر ساز معروف آلبرتو موریلاس Alberto Morillas طراحی شده بود، وارد بازار عطر و ادکلن شد و به دلیل رایحه جذابی که داشت توانست جایگاه خود را در میان دوستداران عطر ادکلن خنک باز کند. نت غالب لیمو و ترنج این عطر مردانه را بسیار دلنشین کرده و با رایحه ی خنک و شیرین و کمی تلخ، یکی از عطرهای محبوب برند ورساچه شده است.

نت اول: ترنج، روغن بهار نارنج، گل رز، لیمو
نت میانی: سدر، گل سنبل، گل شمعدانی، مریم گلی کبیر
نت پایانی: کهربا، لوبیای تونکا، مشک

14) عطر گوچی گیلتی بلک (Gucci Guilty Black)

برای خرید عطر با کیفیت این قسمت را مطالعه کنید

ادکلن گوچی گیلتی بلک زنانه در سال 2013 به بازار جهانی عطر و ادکلن عرضه شد. عطر زنانه گوچی گیلتی بلک که توسط مدیر خلاقی به نام Frida Giannini خلق شد، با رایحه ی جادویی خود عطر قرن ۲۱ لقب گرفت. این ادکلن زنانه با رایحه ای اغواگر و شهوت انگیز، اعتیاد آور، ملایم و شیرین همچنین بطری قرمز -مشکی خود که بسیار چشمگیر و اغواکننده است برای مصرف در طول شب های خنک پاییزی و یا میهمانی های رسمی پیشنهاد می شود.

رایحه اولیه : اسطوخودوس ، گشنیز
رایحه میانی : شکوفه پرتقال ، بهار نارنج ، نت های سبز رنگ
رایحه پایه : نعناع هندی ، سدر

15)ادو پرفیوم مردانه اسمارت کالکشن مدل Tom Ford Black Orchid حجم ۱۰۰ میلی لیتر

برای خرید عطر مردانه این قسمت را مطالعه کنید

 رایحه ی فوق العاده ادو پرفیوم مردانه اسمارت کالکشن مدل Tom Ford Black Orchid گرم و شیرین آن در دسته ی رایحه های شرقی چوبی طبقه بندی میشود که سبب بر ماندگاری بینظیر و همراه با پخش بوی عالی شده است. رایحه ای مجلل ، کلاسیک و بارز آن خطاب به بانوان اصیل ، شناخته شده و اهل تجمل طراحی گشت. ادکلن مردانه اسمارت تام فورد بلک ارکید بگونه ای طراحی شده که شنونده شما را با این بو در خاطر می سپارد.

نت آغازی : لیمو ترش , ترنج , انگور فرنگی سیاه , گل یلانگ , یاس , نارنگی ماندارین , قارچ توبر , گاردنیای یاسمنی
نت میانی : ادویه جات معطر , میوه‌جات , ارکیده , گل یلانگ , لاله مردابی , یاس
نت پایانی : وانیل , شکلات , روایح دودی , چوب صندل سفید , خس خس , کهربا , نعناع هندی

16) عطر ادکلن آریستان جان وارواتوس (Artisan by John Varvatos)

برای خرید عطر به این قسمت مراجعه کنید

عطر آریستان ترکیب مرکبات گیاهی است که تداعی کننده ی خنکا و لطافت نسیم بهاری است و توسط جان وارواتوس و Rodrigo Flores-Roux از شرکت ژیوودان(Givaudan) طراحی شده است که سایر نسخه های قبلی را نیز ساخته بودند. هنگامی که این عطر را می زنید با تعریف و تمجید افراد در مورد بوی آن روبه رو می شوید. در واقع با این عطر بوی شما شبیه لباس های تازه شسته شده ی بسیار تمیز می شود. 

نت آغازی: مرزنجوش، آویشن، نارنگی، نارنگی کلمانتین
نت میانی: یاس، اسطوخدوس، زنجبیل، شکوفه ی پرتقال
نت پایانی: مشک، کهربا، چوب

17) ادو پرفیوم مردانه سیمفونی مدل Cool Water Game حجم ۱۰۰ میلی لیتر

عطر مردانه و با کیفیت

ادوپرفیوم های سیمفونی با اسانسهای تهیه شده از معتبرترین لابراتوآرهای فرانسه و با رایحه محبوبترین عطرهای بین المللی تولید شده اند و حاوی 20 درصد اسانس خالص بوده که عامل اصلی ماندگاری و پخش بوی عالی این عطرهاست. این عطر که برگرفته از عطر مردانه کول واتر گیم می باشد، در نت ابتدایی بوی میوه و مرکبات را پخش می کند که نشاط و شادی را برای شما به ارمغان می آورند. این عطر که برگرفته از عطر مردانه کول واتر گیم از برند داویدف (Davidoff Cool Water Game) می باشد.

رایحه اولیه : گريپ فروت، هندوانه و ريحان
رایحه میانی : انگور سياه، اسطوخدوس و برگ بنفشه شيرين
رایحه پایانی : پاچولی و نت هاي چوبی

18) عطر ادکلن مردانه ی گس سداکتیو (Guess Seductive Men EDT Spray)

برای خرید عطر مردانه با کیفیت این قسمت را مطالعه کنید

عطر ادکلن مردانه گس سداکتیو هوم Guess Seductive Homme در سال 2011 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطری است گرم و شیرین و استشمام بوی این ترکیب شیرین، باعث بالا رفتن آرامش و تعادل روحی شما خواهد شد. بطری این عطر به شکل خاص و منحصربه‌فردی طراحی شده است. خرید ادو تویلت Guess مدل Seductive Homme با توجه به بوی شیرین، تند و گرم حجم 100 میلی‌لیتری و قیمت منطقی‌اش برای شما به خاطره‌ای ماندگار تبدیل خواهد شد.

رایحه اولیه : فلفل صورتی , هل , نارنگی ماندارین
رایحه میانی : ارکیده , خس خس , برگ بنفشه
رایحه پایه : چوب صندل سفید , مشک , کهربا , نعناع هندی

19)عطر ادکلن مایکل کورس مردانه | Michael Kors for Men

خرید عطر مردانه با کیفیت

عطر ادکلن مایکل کورس مردانه Michael Kors for Men، عطری است گرم، تلخ و بسیار شیک که شروعی تند و نیز از رایحه فلفلی مانند رازیانه و گشنیز دارد که حس شیرین و گرمای ملایم و مشخصی از مشک آنها را به خوبی متعادل می کند. میشل کورس میشل پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و به استثنای تابستان در باقی فصول سال بصوت رسمی یا روزانه قابل استفاده است.

نت آغازی : ترنج ، آویشن ، گشنیز ، لامی ، فلفل ، بادیان ختایی
نت میانی : سالویا ، روایح دودی، جیر
نت پایانی : مشک ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، روایح چوبی

20)ادو تویلت مردانه هوگو باس مدل Boss Bottled حجم 100 میلی لیتر

برای خرید عطر مردانه به این قسمت مراجعه کنید
نت آغازی : آلو سیاه، اوک‌موس، سیب سبز، لیمو، نارنج و گل شمعدانی
نت میانی : چوب ماهون، گل شمعدانی و دارچین
نت پایانی : چوب صندل، علف وتیور، چوب سدر، وانیل و درخت زیتون

یکی از بهترین عطرها در این دسته‌بندی، محصولی از برند آلمانی «هوگو باس» (Hugo Boss) است. این ادوتویلت 100 میلی‌لیتری «باس باتِلد» (Boss Bottled) نام دارد. این عطر باطراوت و باکیفیت، پایه‌ی گرم و چوبی دل‌نشینی دارد. طراحی و فرمولاسیون باس باتلد را عطرساز مشهور «آنیک مناردو» (Annick Menardo) انجام‌ داده است. این عطر بااصالت از زمان عرضه یعنی سال 1998 تاکنون، بدون شک یکی از عطرهای مردانه‌ی پرطرفدار و پرفروش‌ در سراسر دنیا بوده و هست. اگر به بطری Boss Bottled نگاهی دقیق کرده باشید، حتماً نام Boss را دیده‌اید که با حروف بزرگ به شکل عمودی روی بطری خودنمایی می‌کند.

21)عطر مردانه ی فیرس ابیرکرومبی اند فیتش(Fierce Abercrombie & Fitch)

برای خرید عطر مردانه این قسمت را مطالعه کنید
نت ابتدایی :  ترنج ، هل، لیمو، پرتقال و صنوبر
نت میانی :  یاسمن ، رزماری ، گل رز و زنبق
نت پایانی : خس خس ، مشک ، گلسنگ و اقاقیای برزیلی 

22) ادوتویلت جوردانی من گلد نوت مردانه اوریفلیم GIORDANI MAN Notte Oriflame

برای خرید عطر مردانه به این قسمت مراجعه کنید
نت ابتدایی: مرکبات ایتالیایی
نت میانی: قهوه سیاه ، گیاه وتیور
نت پایه: چوب خس خس سیاه ، وتیور

ادوتویلت جوردانی نماد یک عطر شیک مردانه ی ایتالیایی ست. گلد نوت یک ادکلن پر جنب و جوش، تازه و شگفت آور بوده که جذابیت کاریزماتیک مردان را با زندگی می آمیزد و آن را حفظ می کند. عطری غیر قابل مقاومت با رایحه ای بی نظیر است تا شما را در تمام طول روز همراهی کند. رایحه های این عطر جرقه ای از مرکبات را در ذهن تداعی می کند. این ادکلن لوکس و انعطاف پذیر از وتیور سیاه برای عطر و بوی مردانه استفاده کرده است تا جذابیت را به کمال برساند. این عطر یک ادکلن عمیق، مخملی و وهم بر انگیز برای آقایان است. همچنین رایحه چوبی آن برای یک مرد مدرن و با اعتماد به نفس مناسب است. از ادوتویلت مردانه جوردانی گلد نوت اوریفلیم می توان هم برای مصرف روزمره و هم برای مراسم خاص استفاده کرد.

23) ادو پرفيوم مردانه فراگرنس ورد مدل DES TENTATIONS حجم 100 ميلي ليتر

برای خرید عطر با کیفیت به این قسمت مراجعه کنید
نت آغازی: لیمو، سیب سبز و نعناع
نت میانی: عنبر، گل شمعدانی و دانه‌ی تونکا
نت پایانی: چوب سدر اطلس، چوب سدر ویرجینیا، خزه اوک موس، علف وتیور و وانیل

ادو پرفیوم مردانه فراگرنس ورد مدل DES TENTATIONS یکی از محصولات پرطرفدار و با کیفیت این برند اماراتی است که با حجم 100 میلی لیتری روانه بازار گشته است. رایحه‌ی این ادو پرفیوم شباهت زیادی با عطر مشهور Versace Eros دارد. با اسپری کردن Fragrance World Des بر روی پوست و محل نبضتان بوی نعناع، سیب سبز و لیمو را استشمام خواهید کرد.

 24)ادکلن کاپتان بلک رویالسکی Royalski مردانه 100 میلی لیتر

خرید عطر مردانه با کیفیت
نت اولیه : توتون ویژه کاپیتان بلک
نت میانی : گیاهان جنگلی
نت پایانی : گیاهان جنگلی

کاپتان بلک برند سیگار و تنباکوی آمریکایی است که به وسیله ی کمپانی Lane Limited ساخته می شود. Royalski با بوی تند و گرمش برای تمامی فصول به ویژه برای فصول سرد سال مناسب است. عطر مردانه کاپتان بلک رویالسکی دارای طراحی ظاهری جذاب و چشم نوازی است. بطری چهارگوش این عطر دارای رنگ تیره بوده و پوششی چرمی و قهوه ای جداره بیرونی آن را پوشانیده است. این چرم قهوه ای حامل لوگو و نام عطر بوده که به صورت ضربی روی آن حک شده است. درب عطر نیز با فرم استوانه ای خود دارای پوششی از چرم بوده و هماهنگی خوبی با بطری ایجاد کرده است.

25)ادو پرفیوم مردانه اسمارت مدل کرید اونتوس حجم ۱۰۰ میلی لیتر

برای خرید عطر به این قسمت مراجعه  کنید
نت آغازی : ترنج , آناناس , انگور فرنگی سیاه , سیب
نت میانی : رز , یاس , چوب درخت قان , نعناع هندی
نت پایانی : وانیل , خزه درخت بلوط , عنبر , مشک

26)ادو پرفیوم مردانه مهران مدیری مدل CLOSE UP حجم ۱۰۰ میلی لیتر

خرید عطر با اطمینان
نت آغازی : چوب گایاک، سدر و صمغ لادن
نت میانی : نعناع هندی، چوب کشمیر و چوب صندل
نت پایانی : کهربا، عود و مشک

ادوپرفیوم مردانه مهران مدیری مدل CLOSE UP عطری با رایحه گرم و تلخ که در سال 2021 توسط برند مهران مدیری طراحی و به بازار معرفی شد. ادوپرفیوم مردانه مهران مدیری مدل CLOSE UP اسرار آمیز و قدرتمند اما سرشار از احساس. نت هایی که به شیوه ای ماهرانه در کنار یکدیگر قرارگرفته اند. از ابتدا این عطر با رایحه های قدرتمند سدر، چوب گایاک و صمغ لادن حضور خود را فریاد می زند، پس از آن تندی نعنا هندی و نت های چوبی خودنمایی می کند و پایه ای از کهربا ، عود و مشک رایحه ای احساس برانگیز را ساطع می کنند که هیچکس نمی تواند به آن بی تفاوت باشد.

27)ادو پرفیوم مردانه روونا مدل بلک افغان حجم ۱۰۰ میلی لیتر

خرید عطر بلک افغان
نت آغازی : گیاه شاهدانه و نت‌های سبز
نت میانی : صمغ، نت‌های چوبی، قهوه و تنباکو
نت پایانی : چوب عود (آگار)

ادکلن بلک افغان Black Afgano یکی از محصولات برند ناسوماتو است که توسط الساندرو گولتیری، عطرساز مشهور ایتالیایی ساخته شد. این عطر یکی از لوکس ترین، شیک ترین و گران ترین عطر ها است که رایحه ای منحصر به فرد، تلخ و گرم و سنگین دارد. ادوپرفیوم مردانه روونا مدل BLACK AVGUNA یکی از محبوبترین و خاص ترین عطرهای پر طرفدار مردانه می باشد. بوی عود به همراه قهوه در این عطر حس آرامش وتمرکز راایجاد میکند ماندگاری بالای24 ساعت و پخش وسیع و سریع این عطر طرفداران ویژه ای را به خود جلب کرده است.

28)ادو تویلت مردانه آدیداس مدل Ice Dive حجم ۱۰۰ میلی لیتر

خرید عطر آدیداس
نت آغازی : گیاه پاتچولی، گریپ فروت ژاپنی، پرتقال ماندارین، اسطوخودوس، کیوی، نارنج و آویشن
نت میانی : گل شمعدانی، گیاه پاتچولی و چوب صندل
نت پایانی : فلفل، وانیل، مشک و دانه تونکا

خرید ادوتویلت مردانه آدیداس مدل ice dive حجم ۱۰۰ میلی لیتر به دلیل رایحه خنک و خوش آن و همچنین ماندگاری رایحه و پخش بالا به نسبت قیمت فوق العاده مناسب، حجم ۱۰۰ میلی لیتر،شیشه ساده و مناسب و برند معتبر و معروف آدیداس برای شما و یا کسی که این عطر را از شما هدیه میگیرد بسیار ارزشمند خواهد بود. کمپانی محبوب آدیداس در سال 2001 عطرهای ورزشی خود را به بازار عرضه کرد .ادوتویلت مردانه‌ی «آیس دایو» (Ice Dive) یکی از پر طرفدار ترین و ارزان ترین عطر های این برند است.

29)ادو تویلت مردانه رووناکس مدل مونت بلنک لجند حجم ۱۰۰ میلی لیتر

عطر با کیفیت
نت آغازی : اسطوخودوس، آناناس و نارنج
نت میانی : گل رز، شمعدانی، سیب، اوک موس و میوه خشک
نت پایانی : دانه تونکا و چوب صندل

آقایانی که به رایحه‌های شیرین و خنک علاقه دارند، می‌توانند از «مون بلان» (Mont Blanc) مدل «لجند» (Legend) استفاده کنند. این ادو تویلت برای استفاده‌ی روزانه تهیه شده است. با اولین اسپری بوی اسطوخودوس، آناناس و نارنج به‌سرعت در فضای اطراف شما پخش می‌شود. شادی و سرزندگی عجیبی که از این مخلوط سه‌گانه می‌گیرید، به اطرافیان شما هم منتقل می‌شود. پس از کمی آرام‌آرام، بوی گل رز و شمعدانی، سیب، خزه و میوه‌های خشک جایگزین نت‌های قبلی می‌شود. این عناصر خنکی و شیرینی مطلوبی ایجاد می‌کنند. با گذشت زمانی از اسپری، رایحه‌های دانه‌ی تونکا و چوب صندل وارد عمل می‌شوند.

30)ادوپرفیوم مردانه ایو سن لوران مدل La Nuit de L’Homme حجم 100 میلی لیتر

خرید عطر با ضمانت
نت اولیه : گریپ فروت ، هل
نت میانی : اسطوخودوس ، سالویا اسکلاریا ، چرم
نت پایانی :  دانه تونکا ، چوب صندل سفید ، خس خس ، نعناع هندی

عطر ادکلن ایو سن لورن لا نویت لهوم-Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme، این ادکلن محبوب با رایحه ای خاص انتقال دهنده حس جسارت و جذابیت یک مرد خاص و عاشق تیره پوش است. پیشنهاد استفاده از این عطر در شبهای سرد و برفی زمستانی و یا و مهمانی های رسمی و مهم است. رایحه ی غالب آن گرمی و تندی از زیره سیاه، خس خس، هل و ترنج می باشد.

بیشترین طرفداری و جذابیت آن در رایحه بسیار تک و خاص آن و همچنین تبعیت از ماندگاری بالا و دلربای دیگر محصولات این شرکت میباشد. این عطر بسیار شیک و پرقدرت توسط گروهی متشکل از بهترین عطرسازان جهان به نامهای: Anne Flipo, Pierre Wargnye و Dominique Ropion تولید و معرفی شد.

31)عطر ادکلن له مل ژان پل گوتیه (Jean Paul Gaultier  Le Male)

خرید عطر
نت اولیه : ترنج، اسطوخودوس، نعناع، هل، گیاه درمنه
نت میانی : دارچین، زیره، شکوفه پرتقال
نت پایانی : دانه تونکا ، کهربا، وانیل ، سدر ، چوب صندل سفید

عطر ادکلن ژان پل گوتیه له میل-Jean Paul Gaultier Le Male، که با طراحی Francis Kurkdjian  روانه بازار شد، عطری است جذاب و مردانه که با رایحه سبز، کمی تلخ و گلدار اسطوخدوس آغاز می شود که حضور نعناء حس شاداب عطر را افزایش داده و خنکی ویژه ای به آن می بخشد. عطر ادکلن ژان پل گوتیه له میل-Jean Paul Gaultier Le Male، که با طراحی Francis Kurkdjian  روانه بازار شد، عطری است جذاب و مردانه که با رایحه سبز، کمی تلخ و گلدار اسطوخدوس آغاز می شود که حضور نعناء حس شاداب عطر را افزایش داده و خنکی ویژه ای به آن می بخشد

32)ادو تویلت مردانه کلوین کلاین مدل Eternity حجم 100 میلی لیتر

خرید عطر مردانه اترنتی
نت اولیه : ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، اسطوخودوس
نت میانی : سالویا ، ریحان ، شمعدانی ، یاس، گشنیز ، گل برف ، شکوفه پرتقال ، گل سوسن، دانه سرو کوهی
نت پایانی : مشک ، کهربا، اقاقیای برزیلی ، خس خس ، چوب صندل سفید

عطر ادکلن سی کی اترنیتی مردانه-CK Eternity عطری است خنک و شیرین. این عطر در سال ۱۹۹۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن سی کی اترنیتی عطری است مردانه و جذاب. سری اترنیتی، از برند Calvin Klein، ملهم از روح جاودانگی است و با عطر Calvin Klein Eternity for Women در سال ۱۹۸۸، آغازی جاودانه کرده است. بدون شک عطر زنانه کلوین کلاین اترنیتی ۱۹۹۸، یکی از محبوب ترین عطر های جهان است.

33)ادو تویلت مردانه آزارو مدل Chrome حجم 100 میلی لیتر

عطر آزارا
نت آغازی : ترنج ، لیمو ترش، بهار نارنج، رزماری ، آناناس
نت میانی : خزه درخت بلوط ، یاس، گشنیز ، گل پنجه مریم
نت پایانی : دانه تونکا ، مشک ، اقاقیای برزیلی ، خزه درخت بلوط ، سدر ، چوب صندل سفید ، هل

عطر ادکلن آزارو کروم-Azzaro Chrome، با ترکیبی از مرکبات ، گل های معطر ، همچنین ماندگاری بالا و رایحه ای خنک و ملایم برای مصرف در روزهای گرم سال پیشنهاد مناسبی می باشد.آزارو کروم پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و انتخاب بسیار خوبی برای مصرف روزانه در فصلهای بهار و تابستان میباشد. عطر کروم برند آزارو یکی از عطرهایی است که مردم اغلب در مورد آن در فروم ها و انجمن ها صحبت می کنند. بوی چوبی-مرکبات این عطر هم برای مناسبات رسمی مناسب است و هم برای ملاقات های صمیمی و عاشقانه ی ضیافت های شبانه. از آن جایی که بوی آن خیلی شدید نیست می توانید آن را سر کار هم استفاده کنید. با این حال قدرت رایحه اش آن قدر هست که موقعی که در اداره ی خود راه می روید بوی شما همچون ردپایی از شما به جا خواهد ماند.

34) عطر ادکلن جورجیو آرمانی کد مردانه-Giorgio Armani Code

عطرررر
نت اولیه : ترنج ، لیمو
نت میانی : چوب گایاک، بادیان ختایی ، گل زیتون
نت پایانی : دانه تونکا ، چرم ، تنباکو

عطر ادکلن جورجیو آرمانی کد مردانه-Giorgio Armani Code،  توسط شخصی به نام Antoine Lie خلق شد که توانست جایزه ی FiFi را در سال ۲۰۰۶ بعنوان بهترین عطر لوکس سال به خود اختصاص دهد. شخصیت یک مرد واقعی را جذاب و دارای نیروی مغناطیسی می‌کند که هر کسی را به سمت خود جذب می کند، ادکلنی است برازنده ، زیبا ، جذاب و دارای حس کمک به همنوع، خانواده دوستی، لطافت و آرامش که همه اینها را یکجا در این ادکلن می‌یابید. این محصول توسط  Antoine Lie ,Antoine Maisondieu  در سال 2004 ساخته شد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *